Kariera w Hitze
Wyszukiwarka

Cena od

Cena do

Moc nominalna (kW)
Zakres obciążenia grzewczego (kW)
Sprawność cieplna (%)
Maksymalna długość polan (mm)
Ostatni produkt
www_kb_1[1].png
Akcesoria
na drewno
Cena:170.00pln
Losowy produkt
AL_AQ68_G_anim_0.png
Albero
AQUASYSTEM
Cena:4958.54pln
Logo stopka

Hitze sp. z o. o
Adres: Gdyńska 32
26-600 Radom

tel. +48 48 380 18 98


dołącz do nas  
Nowości

Kontakt

dowiedz się
więcej o nas
  • Centrala firmy:
    Hitze Sp. z o.o.
    ul. Gdyńska 32
    26-600 Radom

  • Tel: +48 48 380 18 98
    INFOLINIA: +48 800 880 030

  • Godziny pracy biura: 
    Poniedziałek - Piątek
    w godzinach 8.00 - 16.00

  • NIP: 9482603545
    REGON: 361379132

 

  • Dział Sprzedaży:

    Krzysztof Szymański 
    Dyrektor Handlowy 
    k.szymanski@hitze.company
    tel. +48 48 380 18 98, wew. 330

    Monika Jeżak
    Kierownik Działu Sprzedaży
    m.jezak@hitze.company
    tel. +48 48 380 18 98, wew. 332
    mobile: (48) 735 977 701

    Mariusz Bienias
    Specjalista ds. Sprzedaży
    m.bienias@hitze.company
    tel. +48 48 380 18 98, wew. 335
    mobile: (48) 787 908 802

    Karolina Decker
    Specjalista ds. Sprzedaży
    k.decker@hitze.company
    tel. +48 48 380 18 98, wew. 331
    mobile: (48) 735 977 702

    Dawid Woronowicz
    Specjalista ds. Eksportu
    d.woronowicz@hitze.company 
    tel. +48 48 380 18 98, wew. 333
    mobile: (48) 666 353 569

    Dariusz Stępień
    Specjalista ds. Eksportu
    d.stepien@hitze.company  
    tel. +48 48 380 18 98, wew. 333
    mobile: (48) 735 977 705
  • Dział Zaopatrzenia:

    Magdalena Kocun
    Kierownik ds. Operacyjnych
    m.kocun@hitze.company 
    tel. +48 48 380 18 98, wew. 351
    mobile: (48) 882 850 444
  • Dział Marketingu:

    Anna Olszewska
    Kierownik Działu Marketingu
    a.olszewska@hitze.company
    tel. +48 48 380 18 98, wew. 350
    mobile: (48) 735 977 703

    Anna Grabowska
    Grafik komputerowy
    a.grabowska@hitze.company
    tel. +48 48 380 18 98, wew. 351

    Maciej Dorosz
    Grafik komputerowy
    m.dorosz@hitze.company
    tel. +48 48 380 18 98, wew. 351





W przypadku dodatkowych pytań lub wątpliwości prosimy o:

  • Kontakt telefoniczny
    z pracownikiem
    INFOLINII  +48 800 880 030
    (pn. - pt. godz. 08.00 -16.00)
  • przesłanie e-maila
    na adres
    handlowy@hitze.company
  • lub wysłanie wiadomości 
    korzystając z poniższego formularza.
Formularz kontaktowy
  • Dodaj link do:
  • facebook.com
Logo stopka

Hitze sp. z o. o
Adres: Gdyńska 32
26-600 Radom

tel. +48 48 380 18 98


dołącz do nas  
Facebook